جمعه / ۲۹ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 19 July / 2024
×
حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد
«چهارباغ رسا» گزارش می‌دهد:

حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد

کارت‌ شرکت در آزمون‌ همه داوطلبان به‌همراه راهنمای شرکت در آزمون از امروز یکشنبه ۱۷ تیر ماه تا روز چهارشنبه به ‌تاریخ ۲۰ تیر ماه در سامانه جامع آزمون سراسری قابل دریافت است.
آغاز توزیع کارت نوبت دوم کنکور از امروز
 • کد نوشته: 1514
 • ۱۷ تیر
 • بدون دیدگاه
 • به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، کارت‌های شرکت در آزمون همه داوطلبان به‌ همراه راهنمای شرکت در آزمون از امروز یکشنبه به‌تاریخ ۱۷ تا روز چهارشنبه به تاریخ ۲۰ تیر در سامانه جامع آزمون سراسری (مندرج در درگاه اطلاع­ رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور) برای مشاهده و پرینت فعال خواهد شد.

  داوطلبان باید با ورود به کارپوشه خود از طریق درج کدملی /‌شناسه یکتا و رمز عبور یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند. داوطلبانی که در ۲ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند (یک گروه آزمایشی اصلی «علوم ریاضی، علوم انسانی و علوم تجربی» به همراه یکی از گروه ­‌های آزمایشی هنر یا زبان ­‌های خارجی) دارای ۲ کارت هستند.

  داوطلبان باید طبق تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

  برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم‌چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس ­دار و ارائه آن الزامی است. درصورت مشاهده نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون، باید مطابق بند «پ»اطلاعیه‌ای که در این مورد منتشر شده است به واحد‌های رفع‌نقص کارت اعلام شده مراجعه کنند.

  با توجه به اینکه روش ورود به سامانه جامع آزمون سراسری و کارپوشه داوطلبان از طریق وارد کردن کدملی – شناسه یکتا و رمز عبور و سپس دریافت کد تأیید ارسالی توسط سامانه به شماره تلفن همراه اعلام شده در زمان ثبت ­نام است، ضرورت دارد در زمان ورود به سامانه جامع، شماره تلفن همراه اعلام شده زمان ایجاد حساب کاربری در دسترس باشد.

  محل رفع‌نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان گروه ­‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان­‌های خارجی بر مبنای شهرستان انتخابی آنان که در تقاضانامه ثبت ­نام‌، مشخص‌کرده‌اند است.

  در این آزمون تغییر گروه آزمایشی و حوزه امتحانی به هیچ‌وجه امکان‌پذیر نیست. لذا از مراجعه به واحد‌های رفع‌نقص کارت، برای این موارد جداً خودداری شود.

  انتهای خبر/ س

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *