شنبه / ۲۳ تیر / ۱۴۰۳ Saturday / 13 July / 2024
×
۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد
روابط عمومی آبفای البرز:

۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد

امام جمعه چهارباغ گفت: عده‌ای همچنان با تفکر غربی پیش ‌می‌روند، چند حاج قاسم باید از دست بدهیم تا بدانید امریکا ما را به سعادت نمی‌رساند.
آمریکا و تفکر غربی ایران را به سعادت نمی رساند
 • کد نوشته: 1413
 • منبع: امام جمعه چهارباغ:
 • ۱۵ تیر
 • بدون دیدگاه
 • به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، حجت الاسلام مهدی دربانی در خطبه‌های نمازجمعه چهارباغ، گفت: گام اول تقوا‌ایمان است.
  امام جمعه چهارباغ با اشاره به اینکه عده‌ای اعتقادی به خدا و روز قیامت ندارند، افزود: پوسته و ظاهرسازی مصداق تقوا نیست.
  وی اظهار داشت: فرد با تقوا خود را از علائق دنیا جدا می‌کند همانند عرفایی که چشم باطن بین آن‌ها باز شده است.
  امام جمعه چهارباغ بصیرت را لازمه عدم خروج از مسیر تقوا دانست و گفت: موتور محرکه ترس از مجازات الهی است.
  حجت الاسلام دربانی تأکید کرد: هفته گذشته در مرحله اول انتخابات مردم پای صندوق‌های رای آمدند اما امروز رقابت بین ۲ نامزد نتیجه کرسی ریاست جمهوری را روشن می‌کند.
  وی با اشاره به اینکه مؤمنان نباید امروز را از دست بدهند چرا که مهم‌ترین روز برای دعوت مردم و رای دادن است، افزود: جمعه دیگر زمان استراحت نیست و تنها چند ساعت زمان برای رقم زدن مشارکت حداکثری زمان داریم.
  امام جمعه چهارباغ اطهار داشت: اولویت ما در انتخابات مشارکت حداکثری است، نباید تهدید دیگران روی مشارکت تأثیر بگذارد اما عده‌ای با مردم را به شرط رای دادن به یک نفر خاص پای صندوق دعوت می‌کنند.
  وی افزود: رهبر معظم انقلاب حضور حداکثری را حائز اهمیت دانستند، لذا نباید به دنبال مطرح کردن یک کاندیدای خاص بود و باید انتخاب اصلح را مد نظر قرار داد.
  حجت الاسلام دربانی اظهار داشت: شهید رئیسی رهبر معظم انقلاب را تصمیم گیرنده دانستند و اعلام کردند باید پیرو ولایت فقیه بود نه مانند عده‌ای که در ادوار گذشته روی نظر رهبر معظم انقلاب رای دادند.
  وی همسویی کاندیدا را مصداق خوبی برای انتخاب اصلح دانست و افزود: قومیت گرایی، جوان‌تر و پیر‌تر، طرفدار یا مخالف یک حزب بودن معیاری غلط است و باید نزد خدا پاسخ داد.
  امام جمعه چهارباغ با اشاره به آغاز محرم و ایام حزن و اندوه اهل بیت (ع) گفت: کربلا برای همه ما سراسر پیام بود چرا که آنجا هم معیار حق و حقیقت بود.
  وی کودتای نوژه را ثمره جنایت امریکا دانست و افزود: امریکا قبل از انقلاب کمر همت بسته بود که مردم ما را زمین گیر کند و در مسجد گوهرشاد هم آن‌ها را توسط رضاخان به خاک و خون کشید.
  حجت الاسلام دربانی با اشاره به اینکه تاریخ با جنایت امریکا عجین است، اظهار داشت: عده‌ای همچنان با تفکر غربی پیش ‌می‌روند، چند حاج قاسم باید از دست بدهیم تا بدانید امریکا ما را به سعادت نمی‌رساند.
  وی با تأکید بر اینکه نمی‌توانیم مستعمره آمریکا باشیم چرا که شهدا خون خود را تقدیم کرده‌اند، تصریح کرد: عده‌ای چگونه با کشوری که فرزندان ایران را کشت طرح دوستی میریزند.
  امام جمعه چهارباغ گفت: از خداوند می‌خواهیم بهترین‌ها را برای مردم در انتخابات ریاست جمهوری مقرر کند و باید قدردان افرادی بود که تلاش کرده‌اند انتخابات با شکوه و آرامش برگزار شود.
  گلاویژ اصحابی – چهارباغ رسا
  انتهای خبر/ س

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *