جمعه / ۲۹ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 19 July / 2024
×
حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد
«چهارباغ رسا» گزارش می‌دهد:

حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی البرز گفت: امسال اعتبارات تملک دارایی استان در مقایسه با سال گذشته بیش از ۲ برابر شده است.
اعتبارات تملک دارایی البرز ۲ برابر شد
 • کد نوشته: 1692
 • ۱۹ تیر
 • بدون دیدگاه
 • به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، توحید شیریزاد حاجی بابا» روز سه شنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی کرج افزود: اعتبارات تملک دارایی البرز سال ۱۵ هزار میلیارد ریال بود که امسال به ۳۱ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

  وی بیان کرد: اعتبارات هزینه‌ای استان البرز در سال گذشته هشت هزار میلیارد ریال بود که این رقم درسال جاری به ۱۱ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

  شیریزاد یادآورشد: استان البرز سال گذشته در رشد اعتبارات عمرانی و تملک دارایی رتبه سوم کشور را کسب کرد.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز با بیان اینکه حق استان در جذب اعتبارات ادا نشده است، گفت: برهمین اساس سازمان برنامه و بودجه کشور امسال دامنه اختیارات استان‌ها را افزایش داده است.

  دستاورد ویژه دولت در البرز با ساخت چهار بیمارستان

  شیریزاد با بیان اینکه دولت سیزدهم در استان البرز دستاورد‌های ویژه را داشته است، افزود: یکی از این دستاورد‌ها ساخت چهار بیمارستان است که در دستور کار قرار گرفت.

  وی اضافه کرد: توسعه شبکه‌های آب و برق روستایی، تصفیه خانه‌های آب و ساخت ۴۷ مدرسه از جمله اقدامات ویژه دولت سیزدهم در استان البرز است.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز ادامه داد:‌ امیدواریم دولت جدید نیز راه دولت شهید رئیسی را ادامه دهد چرا که درآغاز مجلس دوازدهم، برنامه هفتم و دولت چهاردهم هستیم بنابراین باید عزمی برای‌امیدواری هرچه بیشتر مردم به حل مشکلات به ویژه در بخش معیشت و سفره آنان صورت گیرد.

  وی در ادامه یکی از تکالیف اساسی را در استان‌ها توجه به رشد اقتصادی خواند و افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی در رشد اقتصادی سهیم هستند و اگر تکالیف در این بخش پیگیری نشود از فضای توسعه کشور عقب خواهیم ماند.

  انتهای خبر/ س

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *