جمعه / ۲۹ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 19 July / 2024
×
حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد
«چهارباغ رسا» گزارش می‌دهد:

حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت: در سه ماهه اول امسال ۱۴ هزار و ۹۱۵ بسته‌های معیشتی و بیش از سه هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
اهداء ۱۴ هزار بسته‌ معیشتی هلال احمر به نیازمندان البرز

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، محمد باقر خلفی اظهار کرد: با اعزام این کاروان‌ها در هفت شعبه و ۹۸خانه هلال خدمات درمانی و غربالگری فشار خون و قند خون به مردم ارائه شد.

وی اضافه کرد: پنج هزارو ۵۰۳ نفر از ساکنان مناطق کم برخوردار استان البرز در این مدت از خدمات کاروان‌های اعزامی هلال احمر بهره‌مند شدند.

خلفی گفت: امسال ۲۱۴‌ایستگاه سلامت هلال احمر در برنامه‌ها و مناسبت‌های مختلف به ۱۶هزار و ۶۳۴ نفر خدمات سلامت محور و پایش سلامت در البرز ارائه دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز با اشاره به کمک‌های حمایتی سازمان داوطلبان از بیماران نیازمند و صعب العلاج گفت: جمعیت هلال احمر استان البرز با همکاری ۶ داروخانه و هشت مرکز درمانی طی سه ماه گذشته به ۱۸هزار و ۹۵ نفر از بیماران خاص کمک‌های دارویی و درمانی ارائه داده است.

خلفی بیان کرد: همچنین در این مدت ۵۳ هزار و ۲۴۷ نفر در البرز از طرح داوطلبی حامیان کرامت بهره‌مند شده که شامل کمک به تهیه پرداخت اجاره مسکن، تهیه منزل مسکونی، اهدای اقلام ضروری زندگی از جمله فرش، یخچال، اجاق گاز، بخاری، کمک به تهیه جهیزیه نوعرؤسان، تعمیر مسکن بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز یادآورشد: در سه ماهه اول امسال ۱۴ هزار و ۹۱۵ بسته‌های معیشتی و بیش از سه هزارپرس غذای گرم توسط خیرین هلال احمر استان البرز بین نیازمندان توزیع شده است.

انتهای خبر/ س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *