جمعه / ۲۹ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 19 July / 2024
×
حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد
«چهارباغ رسا» گزارش می‌دهد:

حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد

رییس‌پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرای تمهیدات ترافیکی ویژه در دهه اول محرم در استان خبر داد.
تمهیدات ترافیکی پلیس راهور البرز در دهه اول ماه محرم

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، حمدالله رحمتی پور گفت: با فرا رسیدن ماه محرم و حضور عزاداران حسینی در مساجد، امامزادگان و هیأت‌های مذهبی تمهیدات ترافیکی ویژه در شهرستان‌های استان به ویژه کرج با به کارگیری حداکثر توان خودرویی و نیروی انسانی به منظور ارتقای ایمنی و تسهیل در تردد عزاداران به اجرا درآمده است.

وی افزود: در این ایام پیش از آغاز مراسم در هیأت‌های مذهبی تا پایان زمان عزاداری تیم‌های پلیس راهور به صورت ویژه معابر منتهی به محل برگزاری مراسم در مساجد، هیأت‌ها، امامزاده‌ها و اماکن مذهبی را تحت پوشش ترافیکی قرار داده تا تردد و عبور و مرور مراجعان و شهروندان تسهیل گردد.

رئیس پلیس راهور استان البرز ادامه داد: افزون بر ممنوعیت تردد خودرو‌های باربری سنگین، هر گونه عملیات عمرانی و حفاری در محدوده محل‌های برگزاری مراسم عزاداری ممنوع می‌باشد.

وی از رانندگان خواست با توجه به تاریکی هوا و تردد اغلب شهروندان با لباس تیره ضمن توجه کافی به جلو با سرعت مناسب حرکت کنند و از توقف به صورت دوبله و محل‌های ممنوع خودداری نمایند.

رحمتی پور از مسوولان هیأت‌های مذهبی خواست به جهت عدم ایجاد تداخل در تردد شهروندان از دایر نمودن‌ایستگاه صلواتی در نزدیکی تقاطع‌ها و مدخل ورودی میادین خودداری کنند و پخش نذورات نیز به نحوی صورت گیرد تا از ایجاد گره‌های ترافیکی و تداخل در جریان ترافیک پیشگیری شود.

انتهای خبر/ س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *