جمعه / ۲۹ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 19 July / 2024
×
حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد
«چهارباغ رسا» گزارش می‌دهد:

حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد

رییس پلیس آگاهی البرز از خودکشی فردی که اقدام به قتل همسر خود کرده بود در کرج خبر داد.
خودکشی قاتل با قرص برنج در کرج
 • کد نوشته: 1624
 • ۱۸ تیر
 • بدون دیدگاه
 • به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، حکمت اله شجاعیگفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از محله‌های کرج بلافاصله تیمی از عوامل اداره جنایی و تشخیص هویت پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

  وی افزود: در بررسی‌های اولیه پلیس مشخص شد مقتول با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است که شناسایی قاتل یا قاتلان در دستور کار عوامل اداره جنایی و تشخیص هویت پلیس آگاهی قرار گرفت.

  شجاعی بیان کرد: ماموران هویت مقتول را شناسایی و پس از تحقیقات صورت گرفته از خانواده مقتول مشخص شد وی مدتی است با همسرش اختلافاتی دارد و همین موضوع باعث شد ماموران به همسر مقتول مظنون شوند.

  رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم با همسر خود درگیر شده و پس از به قتل رساندن او از محل متواری شده که اقدامات برای دستگیری متهم آغاز شد.

  وی افزود: در همین خصوص خبری مبنی بر خودکشی فردی با مشخصات متهم به پلیس آگاهی استان واصل و مشخص شد قاتل متواری بعد از قتل همسرش اقدام به خودکشی با مصرف قرص برنج کرده که توسط مردم به بیمارستان‌های کرج منتقل و در آنجا فوت کرده است.

  شجاعی با بیان اینکه با خودکشی متهم پرونده نیز بسته شده است، گفت: مهارت کنترل خشم در مواقع حساس و بهره‌مندی از مشاوران می‌تواند کمک شایانی از پیشگیری از بروز این چنین وقایع تلخی باشد.

  انتهای خبر/ س

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *