جمعه / ۲۹ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 19 July / 2024
×
حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد
«چهارباغ رسا» گزارش می‌دهد:

حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز گفت: امسال بر اساس قانون بودجه، سهم استان در مولدسازی دارایی‌های دولت یک هزار میلیارد ریال است.
سهم البرز از مولدسازی یک هزار میلیارد ریال است

به گزارش گروه اقتصادی پابگاه خبری «چهارباغ رسا»، توحید شیریزاد در نشست کمیته برنامه‌ریزی اشتهارد گفت: به دلیل عدم به روزرسانی آمار جمعیتی و سرانه‌های استان البرز که از سال ۱۳۹۵ تغییر پیدا نکرده، در شاخص‌های توزیع اعتبارات بخش تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سرانه‌ها نامتناسب با وضع موجود است که‌امیدواریم با افزایش پایه بودجه و لحاظ کردن شاخص‌های استانی کمبود‌های بودجه‌ای ترمیم شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان البرز گفت: اکنون براساس جلسات متعددی که با دستگاه‌های اجرایی داشتیم شاخص توزیع اعتبارات تملک دارایی درسال جاری نیز جمع‌آوری شده و پروژه‌ها مورد پایش قرار گرفته است.

وی تأکید کرد: باتوجه به آغاز اجرای برنامه هفتم توسعه هم افزایی جدی دستگاه‌های اجرایی در این زمینه برای توسعه استان البرز ضروری است.

شیریزاد گفت: آنچه که در دولت سیزدهم باید مورد توجه قرار گیرد کارآمدی بوده که ارتباطات و تعاملات خوبی برقرار شد بطوریکه پوشش بیمه‌ای برای دهک‌های پایین جامعه داشتیم.

انتهای خبر/ س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *