جمعه / ۲۲ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 12 July / 2024
×
۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد
روابط عمومی آبفای البرز:

۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد

استاندار البرز در پیامی از حضور حداکثری مردم در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.
مردم البرز پشتیبانی خود را از نظام اسلامی نشان دادند

به گزارش گروه سیاسی چایگاه خبری «چهارباغ رسا»، در متن پیام قدردانی مجتبی عبداللهی آمده است: حضور باشکوه مردم بصیر و انقلابی استان البرز در مرحله‌ دوم چهاردهمین دوره‌ی انتخابات ریاست‌جمهوری، به رغم تمام عناد و نیرنگ‌های دشمنان این مرزوبوم مقدس را به عینه دیدیم و شاهد بودیم که بدخواهان هر چه در توان داشتند را برای ایجاد گسست میان مردم و آرمان‌های متعالی انقلاب به کار گرفتند.

– برگزاری باشکوه و در سلامت کامل انتخابات ریاست جمهوری در مراحل اول و دوم در استان البرز که در واقع تجلی مردم‌سالاری دینی بود توطئه‌های دشمنان را بی‌اثر کرد، چرا که انقلاب اسلامی اصالت، قدرت، امنیت و ثبات خویش را از مردم می‌گیرد.

– عرصه انتخابات، تجلی گاه حضور مردمی ولایت‌مدار و ایثارگر است که همواره در عهد خود ثابت قدم بود و طی بیش از چهار دهه‌ی پرفراز و نشیب عُمر با برکت انقلاب شکوهمند اسلامی به ندای امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب (مدظله‌العالی) لبیک گفته و با تمسک به آیه شریفه «انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّروا ما بانفسهم» با شرکت در عرصه‌های مختلف و انتخابات متعدد که در نوع خود در نظام‌های سیاسی دنیا کم‌نظیر و حتی بی‌نظیر است، سرنوشت خود را رقم‌زده و از انقلاب و کشور و نظام مردم‌سالاری دینی خود پاسداری کرده‌اند.

– لازم می‌دانم از تمام اقشار مختلف مردم به واسطه‌ی مشارکت و حضور آگاهانه در پای صندوق‌های اخذ رأی سپاسگزاری نموده، همچنین از نامزد‌ها که با ایجاد شور و رقابت انتخاباتی در فضایی سالم و قانونمند اثر‌گذاری مطلوب داشته و نقش پررنگی در تحقق این جشن ملی که موجب کسب ۴۸. ۸۱ درصد مشارکت برای استان البرز ایفا نمودند، به‌ویژه مردم شریف و ولایت‌مدار البرز صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

اینجانب با تبریک صمیمانه به مسعود پزشکیان منتخب ملت بزرگ ایران و آرزوی موفقیت برای‌ایشان در مسیر خدمتگزاری بی‌وقفه و خالصانه به این مردم سربلند، از ملت عزیز و همیشه در صحنه استان البرز برای حضور باشکوه در چهاردهمین دوره‌ انتخابات ریاست‌جمهوری به‌عنوان قهرمانان حقیقی این صحنه باشکوه، صمیمانه و خاضعانه قدردانی کرده و در پایان توفیق و سربلندی ملت شریف ایران اسلامی به‌ویژه مردم شریف استان البرز را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهای خبر/ س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *