شنبه / ۲۳ تیر / ۱۴۰۳ Saturday / 13 July / 2024
×
۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد
روابط عمومی آبفای البرز:

۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد

امام جمعه چهارباغ در گفتگو با «چهارباغ رسا»:

مردم مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح را اولویت بدانند

امام جمعه چهارباغ گفت: حضور مردم پای صندوق های رای قلب رهبر معظم انقلاب را شاد می کند در نتیجه ملت باید مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح را اولویت بدانند.
مردم مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح را اولویت بدانند

امام جمعه چهارباغ در گفتگو با خبرنگار «چهارباغ رسا»، گفت: امروز ورق دیگری از تاریخ ایران اسلامی رقم خواهد خورد و آیندگان ما و انتخاب ما را قضاوت خواهند کرد.

حجت الاسلام دربانی مشارکت حداکثری را اولویت اول و انتخاب اصلح را اولویت دوم دانست و افزود: حضور مردم پای صندوق‌های رای قلب رهبر معظم انقلاب را شاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه‌امیدواریم آینده خوبی برای خود و فرزندانمان رقم بزنیم، اظهار داشت: رئیس جمهور منتخب باید به منویات رهبر معظم انقلاب و ترسیم الگوی‌ ایشان توجه کند.

امام جمعه چهارباغ تصریح کرد: رئیس جمهور دولت چهاردهم باید راه شهید سلیمانی را با افتخار ادامه دهد چرا که مردم مستحق بهترین‌ها هستند.

حجت الاسلام دربانی گفت: مردم به وظیفه خود که حضور پای صندوق‌های رای است عمل کرده و منتظر عمل به وعده‌ها و وظایف مسئولین هستند.

وی افزود: شهادت آیت الله رئیسی اتفاق ناگهانی بود که اغلب پروژه‌ها و طرح‌های مد نظر‌ایشان را نیمه کاره گذاشت در نتیجه رئیس جمهور منتخب ۳ سال گذشته را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد.

امام جمعه چهارباغ تأکید کرد: مردم چشم انتظار افتتاح اغلب پروژه‌هایی هستند که در دولت شهید رئیسی کلید خورده است در نتیجه اگر رئیس جمهور جدید به این آرمان‌ها اعتقاد نداشته باشد علاوه بر ۴ سال پیش رو، زحمات ۳ ساله آیت الله رئیسی را هم نابود می‌کند.

حجت الاسلام مهدی دربانی در اولین ساعات آغاز انتخابات دور دوم ریاست جمهوری، با حضور در مصلی ملک آباد رای خود را به صندوق انداخت.

گلاویژ اصحابی – چهارباغ رسا
انتهای خبر/ س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *