جمعه / ۲۲ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 12 July / 2024
×
۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد
روابط عمومی آبفای البرز:

۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد

شهردار محمدشهر گفت: مردم محمدشهر پیگیر جدی تعیین تکلیف اراضی قولنامه‌ای و ممنوعیت صدور پروانه هستند و این موضوع به دغدغه اساسی آن‌ها تبدیل شده است.
چالش ممنوعیت صدور پروانه املاک قولنامه‌ای در محمدشهر

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، مهرداد حسن‌زاده در جمع خبرنگاران، گفت: مردم محمدشهر پیگیر جدی تعیین تکلیف اراضی قولنامه‌ای و ممنوعیت صدور پروانه هستند و این موضوع به دغدغه اساسی آن‌ها تبدیل شده است.

شهردار محمدشهر گفت: ۴ مورد از پهنه‌های سکونتی محمدشهر جز بافت فرسوده شهری هستند لذا در قالب بسته‌های تشویقی پرونده و ۵۰ مودی به راه و شهرسازی ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه در جلسات شورای مسکن البرز دغدغه‌های مردم منعکس می‌شود، اظهار داشت: راه و شهرسازی باید پرونده‌ها را به اداره ثبت املاک استان ارسال کند.

حسن‌زاده از روند کند ارسال پرونده مودیان به ثبت املاک خبر داد و تصریح کرد: از ۵۰ پرونده ۳۰ مورد ارسال شده اما تا کنون حتی یک سند صادر نشده است.

شهردار محمدشهر با اشاره به اینکه طی سه سال اخیر چشم ما به صدور سند خشک شده است، گفت: بسته‌های تشویقی کاتالیزور است و نباید مردم را سرگردان کرد.

وی از پیچ و خم‌های اداری گلایه کرد و افزود: متأسفانه با روند مذکور ساخت و ساز غیرمجاز افزایش پیدا می‌کند و باید با مردم برای دادنامه دیوان درگیر شویم.

حسن‌زاده تأکید کرد: در قانون مشوق‌های بافت فرسوده ابلاغیِ وزارت راه و شهرسازی قرار بود در امور مردم تسهیلگری شود اما کار آن‌ها قفل شده است.

گلاویژ اصحابی – چهارباغ رسا

انتهای خبر/ س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *