شنبه / ۲۳ تیر / ۱۴۰۳ Saturday / 13 July / 2024
×
۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد
روابط عمومی آبفای البرز:

۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اعلام کرد: ۸۰ درصد مرمت و توسعه کاخ تاریخی شهرستانک کرج به پایان رسید و این بنا در آستانه تبدیل به مجموعه گردشگری و رفاهی است.
۸۰ درصد مرمت کاخ تاریخی شهرستانک کرج انجام شد

به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، رحیم خاکی روز پنجشنبه اظهار کرد: عملیات مرمت و بازسازی کاخ تاریخی شهرستانک توسط بهره‌بردار بخش خصوصی در حال انجام است و کار با سرعت پیش می‌رود.

به گفته مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز در نشستی که روز گذشته به ریاست معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری البرز و با حضور مدیران کل دستگاه‌های خدمات‌رسان شامل راهداری، آب، برق، گاز، ارتباطات سیار و همچنین محیط زیست و منابع طبیعی در کاخ تاریخی شهرستانک برگزار شد، بر تسهیل و تسریع در ایجاد زیرساخت‌های لازم توسط هریک از دستگاه‌ها تأکید و مصوب شد تا ۱۰ روز آینده عملیات عمرانی احداث تأسیسات آغاز شود.

وی ابراز‌ امیدواری کرد که با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان برای فراهم شدن زیرساخت‌هایی همچون راه و انشعابات آب، گاز، برق و مخابرات و پیشبرد امور بر طبق برنامه تا یک سال آینده شاهد بهره‌برداری از کاخ شهرستانک با کاربری بوتیک هتل باشیم.

خاکی افزود: تاکنون پیگیری‌ها و مکاتبات مکرری از سوی اداره کل میراث‌فرهنگی استان، استاندار البرز و وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با سایر وزرا برای فراهم شدن زیرساخت‌های کاخ شهرستانک صورت گرفته تا این پروژه هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.

انتهای خبر/ س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *