شنبه / ۲۳ تیر / ۱۴۰۳ Saturday / 13 July / 2024
×
۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد
روابط عمومی آبفای البرز:

۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد

علیرضا بیرانوند و دانیال اسماعیلی فر به دنبال تمدید قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس هستند.
بیرانوند به دنبال بازگشت به پرسپولیس!
 • کد نوشته: 1301
 • منبع: ورزش ۳
 • ۱۱ تیر
 • بدون دیدگاه
 • به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، علیرضا بیرانوند که به خاطر کسر بخشی از قراردادش از سوی باشگاه دلخور بود و بلافاصله پس از پایان مهلت باشگاه قراردادش را فسخ کرد، با وجود پیشنهاد سنگین باشگاه تراکتور، همچنان به فکر بازگشت به پرسپولیس بوده و پالس‌هایی در این زمینه ارسال کرده است.

  حالا از نزدیکان بیرانوند شنیده می شود که این بازیکن بعد از مذاکره با تراکتوری‌ها، پیش نویس قرارداد دو ساله را مانند ترابی و اسماعیلی‌فر امضا کرده و همین موضوع کار او برای بازگشت به پرسپولیس را با پیچیدگی‌های زیادی همراه کرده است.

  بیرانوند که به دلیل دلخوری از مدیران پرسپولیس قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد، هنوز مذاکره رسمی برای بازگشت به پرسپولیس انجام نداده و ظاهراً برای حضور در تبریز دو دل شده و احتمال بازگشتش به پرسپولیس را مطرح کرده؛ هر چند او همچنان خواهان افزایش مبلغ قراردادش است.

  از باشگاه پرسپولیس، اما خبر می‌رسد با توجه به تصمیم هیئت مدیره برای جذب دروازه‌بان جدید، برای مذاکره مجدد با بیرانوند باید بار دیگر هیئت مدیره این مجوز را به مدیرعامل باشگاه بدهد و هنوز اقدامی در این زمینه انجام نشده است.

  دانیال اسماعیلی‌فر نیز که گفته می‌شود پیش نویس قراردادی دو ساله با تراکتور امضا کرده به تازگی بار دیگر با مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شده و در تلاش است تا بار دیگر با سرخپوشان تهرانی به توافق برسد.

  انتهای خبر/ س

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *