شنبه / ۲۳ تیر / ۱۴۰۳ Saturday / 13 July / 2024
×
۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد
روابط عمومی آبفای البرز:

۸۶ دستگاه فشارشکن آب در کرج نصب شد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز از پیگیری مستمر مشکلات متعدد یک کارخانه بزرگ نساجی در راستای دستور ویژه شهید آیت الله رئیسی و ممانعت از تعطیلی آن خبر داد.
ممانعت از تعطیلی یک کارخانه نساجی در البرز
 • کد نوشته: 1016
 • ۶ تیر
 • بدون دیدگاه
 • برچسب ها

  به گزارش گروه اقتصادی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، محمد انصاری گفت: شهید آیت الله رئیسی در سال ۹۷ که در مسند ریاست قوه قضائیه بود دستوراتی برای رسیدگی به مشکلات متعدد این کارخانه از جمله بدهی‌های آن صادر کرد.

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز یادآور شد: همزمان با رسیدگی به مشکلات این کارخانه در سال ۹۷، موانع کاری ۲ کارخانه بزرگ دیگر استان البرز که در زمینه تولید مواد غذایی و مواد بتنی فعالیت داشتند از سوی شهید آیت الله رئیسی مورد بررسی قرار گرفت.

  انصاری گفت: کارخانه بزرگ نساجی استان البرز با حدود ۲۰۰ نفر اشتغال مستقیم با نگاه ویژه دولت سیزدهم به فعالیت خود ادامه داد اما به علت مشکلات حقوقی دوباره در شرایط توقف فعالیت قرار گرفت.

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت البرز تأکید کرد: مشکلات مختلف طی سال‌های اخیر دست به دست هم داد تا این کارخانه در آستانه تعطیلی و بیکاری کارگران قرار گیرد اما با پیگیری‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشکلات عمده این کارخانه برطرف شده و اینک با سازوکار جدید افق روشنی پیش پای آن قرار گرفته است.

  وی افزود: هفته گذشته با حضور محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صمت در این کارخانه ضمن بررسی مشکلات، اشتغال کارگران و ادامه روند تولید کارخانه نساجی البرز تثبیت شد.

  انصاری گفت: هماهنگی‌های انجام شده توسط اداره کل صمت استان البرز و ورود به موقع معاونت صنایع عمومی وزارت صمت، استانداری البرز به ویژه معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و سایر مسئولان به این موضوع موجب شد تا در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، کارخانه بزرگ نساجی استان البرز روند تولید خود را همچون گذشته تداوم بخشد.

  انتهای خبر/ س

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *