جمعه / ۲۹ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 19 July / 2024
×
حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد
«چهارباغ رسا» گزارش می‌دهد:

حفر چاه تشنگی چهارباغ را رفع کرد

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری اعضای باند جعل اسناد ‏حواله‌های تراکتور در نظرآباد خبر داد.
کلاهبرداری با جعل حواله‌های تراکتور در البرز
 • کد نوشته: 1311
 • ۱۱ تیر
 • بدون دیدگاه
 • به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «چهارباغ رسا»، سردار حمید هداوند گفت: در پی اعلام شکایت فردی به پلیس آگاهی نظرآباد مبنی بر اینکه یک نفر اقدام به تهیه اوراق جعلی و فروش حواله تراکتور کرده و به افراد غیر فروخته است، رسیدگی به پرونده در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات قرار گرفت.
  فرمانده انتظامی البرز اضافه کرد: ماموران با بررسی اسناد حواله‌های تراکتور متوجه جعل اوراق و اسناد تجاری دفتر فروش نمایندگی و مخدوش بودن آن‌ها شدند.
  هداوند افزود: مأموران با محرز شدن اسناد جعلی وارد عمل شده و طی هماهنگی با مرجع قضائی، متهم را طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر کردند.
  هداوند با بیان اینکه در این رابطه سه نفر از همدستان متهم اصلی پرونده دستگیر شدند اظهار کرد: متهم اصلی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر جعل و مخدوش کردن حواله‌های تراکتور و فروش مال غیر و کلاهبرداری ۲۴۰ میلیارد ریالی معترف و پس از تکمیل پرونده برای ادامه مراحل قضایی به مراجع ذیصلاح تحویل داده شدند.
  فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به شناسایی ۱۴ مالباخته، در این رابطه به شهروندان توصیه کرد که قبل از خرید کالا حتماً با شخص اصیل وارد معامله شده و از انعقاد قرارداد با افرادی که بدون مدرک معتبر خود را مالک یا نماینده مالک معرفی خواهند کرد، خودداری کنند.
  انتهای خبر/ س

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *